UWAGA! Dołącz do nowej grupy Ostrowiec Świętokrzyski - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

32-latek zatrzymany za wtargnięcie na teren meczu w Ostrowcu Świętokrzyskim


Ostrowiec Świętokrzyski był świadkiem niecodziennego incydentu podczas meczu piłki nożnej, który miał miejsce w minioną sobotę. 32-letni mieszkaniec gminy Bodzechów przeszedł przez ogrodzenie i wtargnął na płyta boiska, co naruszyło przepisy dotyczące bezpieczeństwa imprez masowych. Po interwencji ochrony został zatrzymany przez policję, a jego wysoki poziom alkoholu we krwi sprawił, że trafił do policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło w trakcie rozgrywanego meczu między drużynami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski a Wisłoką Dębica. Mężczyzna, z nieznanych przyczyn, postanowił przeskoczyć przez barierki i wprowadzić się w obszar, który nie jest przeznaczony dla widzów. Szybka reakcja służby ochrony pozwoliła na ujęcie mężczyzny i jego wyprowadzenie ze stadionu. Na miejscu interweniowali również policjanci, którzy przetransportowali go do komendy, gdzie wykonano badanie alkomatem.

Wyniki badania wykazały, że zatrzymany miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na podstawie zgromadzonych dowodów, prokuratura mogła szybko rozpatrzyć sprawę, co zaowocowało postępowaniem w trybie przyspieszonym. Sąd uznał 32-latka za winnego naruszenia prawa i nałożył na niego karę grzywny w wysokości 3600 złotych oraz zakaz wstępu na imprezy masowe w Polsce oraz mecze piłki nożnej za granicą na okres dwóch lat. Wydarzenie to przypominają mieszkańcom o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas imprez.

Źródło: Policja Ostrowiec Świętokrzyski


Oceń: 32-latek zatrzymany za wtargnięcie na teren meczu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Średnia ocena:5 Liczba ocen:13


Zobacz Także