Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2018-03-05 10:11:28

Albert Orzeł bokserskim mistrzem Polski juniorów!

Dużym sukcesem zakończyły się dla KSZO Ostrowiec Św. XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Na rozgrywanych w minionym tygodniu w Ciechocinku zawodach złoty medal i tytuł mistrza kraju wywalczył Albert Orzeł, rywalizujący w kategorii 60kg. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zajął w punktacji klubowej 7. miejsce na 81 klubów, zdobywając 23pkt (wygrał Champion Włocławek - 55pkt). W klasyfikacji medalowej ostrowiecki klub uplasował się na 11. miejscu (wygrał Champion Włocławek - 4 medale)

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Na ringu w Ciechocinku rywalizowało pięciu ostrowieckich juniorów. W ćwierćfinale wystąpił Dawid Zomkowski (75kg), ulegając przyszłemu mistrzowi Polski. Na rundzie eliminacyjnej udział w zawodach zakończyli Dominik Granat (49kg, miejsca 9-11), Kacper Michta (+91kg, miejsca 9-13) i Michał Kot (69kg, miejsca 9-16).